Akarsu Reklam Telefon   Akarsu Reklam Gsm   Akarsu Reklam Yol Tarifi  
tren

UstaKutuHarf.com / Kutu Harf Bant Dönme Makinası

Kutu Harf Bant / Derz Açma Makinası

Kutu Harf Bant / Derz Açma Makinası

Yeni nesil teknolojiyi yakından takip eden firmamız paslanmaz kutu harf bant dönme makinasınıda bünyesine ekleyerek kusursuz işlere imza atmaya devam ediyor.

Makinamız BilgisayarProgamıs sayesinde çok hızlı ve hatasız Paslanmaz Bant, Alüminyum Bant, Tırnaklı Alüminyum Bant, Dönebilmektedir. 2cm den 12 cm ye kadar Bant dönebilmektedir.

Fason olarak paslanmaz kutu harf işlerinize CNC Fiber Lazer Makinamızdan kestirdiğiniz harflere bant alırken derz açılmış, harf işlerinize göre dönülmüş olarak almanız mümkündür. 

FİYATLANDIRMA

Kesilen harf kesimi adedi ve boyutuna göre ihtiyaç duyulan bant adedi ve boyutları hesaplanarak ücretlendirilir. Ücretin belirlenmesi için, dosyalarınızı vektörel formatta (.ai .cdr .dxf .dwg gibi) göndermeniz gerekmektedir.

Resim dosyalarından (. jpg .png .gif .psd) fiyatlandırma yapılamamaktadır. Yaklaşık fiyat bilgisi de verilebilir.

Fiyatlandırma talep ettiğiniz Paslanmaz/Aluminyum işlerinizin vektörel dosyadaki toplam adedine göre ibelirlenmektedir. Toplam çalışma süresi ifade edilen, lazerin kesim yaptığı süresidir.Toplam lazer kesim süresi belirlendikten sonra kesilecek malzemenin cinsine ve kalınlığına göre fiyat oluşturulur.


 2911,    03  May  2020 ,   Makina Parkuru
ozgrust

Website: ozgurusta.com.tr

14 Yılı Aşkın bir Süredir Açık Hava Reklamcılık Sektöründe Çeşitli Alanlarda İşler Yaptım, Sektöre Sunduğum Hizmetler Yanı Sıra Girişimcilik Ruhu İle Sektöre (Yeni Kan) Projem (Cephekirala.com) ile Açık Hava Reklamcılık Hizmetlerini Hali Hazırda Akarsu Reklam Ailesi İle Birlikte Vermenin Mutluluğu İçerisindeyim. @ozgrust

Başarılı bir tasarım; çokça ilham, farklı bir bakış açısı ve etkileyici fikirlerle ortaya çıkar.

Kaliteli araçlar, malzemeler ve sistemler kullanılarak,fikirlerin gerçeğe dönüştüğünü görmek müşterilerimizin olduğu kadar bizim de en büyük motivasyon sebebimizdir. Devamını Oku.. 

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1016 Sk. No: 14 / 500 Evler G.O.Paşa / İST. / TÜRKİYE
>> YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYIN
+90 (212) 616 64 80
+90 (537) 269 24 24
ustakutuharfcom@gmail.com